Zespół AS - wesela, zabawy, imprezy okolicznościowe
... strona w przebudowie ...
Dobry wieczór , pozdrawiam Was chłopaki. Tak się składa że pamiętam powstanie zespołu AS , a na dodatek znam wszystkich którzy byli w zespole od samego początku. Posiadam prawie cała kolekcje kaset i płyt i słucham tych piosenek.
Życzę powodzenia i dalszych sukcesów.
wpis od: Marnix
Witam.

Może jakaś trasa koncertowa w województwie Lubuskim? Można zagrać w amfiteatrze: Gorzów Wlkp, Łagów , Drezdenko, Zielona Góra, Kostrzyń Nad Odrą. Koncerty mogły by się odbyć pazdziernik lub listopad tego roku. Pozdrawiam.
wpis od: Fan.
Jakijaś zabawy plenerowy szcze budut z Asom? :)
wpis od: Wojtek
pozdrawiam z daleka
Jurek, braciszku, trzymaj sie, dasz rade, jak zawsze
wpis od: Leszek
Chodzi mi o Jarka Borowika,:-)Jeszcze raz goraco pozdrawiam.Mariola
wpis od: Mariola
Witam,ppozdrawiam was wszystkich serdecznie a najbardziej tego ktorego nie ma juz z wami w zespole.bardzo sie ucieszylam ze bedziecie w Belgii ale szkoda ze bez Jarka i wlasnie chcialam goroco go pozdrowic.Slawek,,,pamietasz Jarka wesele?i ja tam bylam i wodke pilam:-)Wszystkiego dobrego w Nowym Roku i samych sukcesow.Mariola
wpis od: Mariola
odpowiedź:
Który Jarek , bo było dwóch :-)? A jeden jest chyba nawet w Belgii :-)
Nie będę już walczył. Паздрауляю Вас з Новым 2016 Годам.Надалей іграйце ды спявайце па беларуску бо гэта адзіная мова беларускага Падляшша з прадвякоу беларускага і праваслаунага. Хай Вам счасціцца. Моцнага здароу'я і беларускіх песень, каб сталі хітамі музыкі поп-фольк.
wpis od: Wasia
Ja nie chcę się promować. Ja jestem byłym Waszym fanem. Powtarzam - Byłym. Do 2005 r.jak określają moi bliscy koledzy As miał duszę i wtedy kupowałem Wasze płyty i w latach 90 kasety. Naprawdę Wasze autorskie utwory typu "Jeduc haradskija ","Dziauczynaczka ","Ajczyna "stały się hitami biełaruskaj muzyki na Padlaszszy. Ale jak później poszliście na łatwiznę kopiować rosyjską muzykę shanson a zresztą nie tylko Wy ale i Prymaki Zorka Mirage i reszta zespołów to żal mi dawać zarabiać za kopie zza wschodniej granicy. Nawet na kasecie "Pryjizdżajcie na świata " mimo, że calutka to hity Zalatoje Kalco, Oleg Gazmanow i Freestyle to pan potrafił napisać własny tekst i powstały udane piosenki, które są do dziś hitami np."Tolki kachaj ","Nie zabudz Biełarus" za co Was lubie. Ale ostatnio to 100% dosłowne tłumaczenia z języka rosyjskiego. I jeszcze Szweda chwalicie jakby był jedynym poetą białoruskim na Podlasiu... Szwed juz jest stary i niech odejdzie do lamusa. Coś o.Tak naprawdę jestem fanem muzyki białoruskiej np.Edward Akulin, Tacciana Bielanohaja, Biały Son. Posiadam tez winyle legendarnych Pieśniarou ale te hopa hopa to już mi się przejadło. Ja nie chcę zaistnieć w internecie. Nie mam Facebooka, stron i blogów ale chcę abyście byli sobą tak jak w piosence "Ajczyna ",która do dziś mnie wzrusza bo hymn naszych ludi z Padlaszsza, szto wyjechali z wiosak u harady. A nie jakieś hej hop biesiada.
wpis od: Wasia
odpowiedź:
Ale dzięki hopsa popsa przetrwaliśmy ;-) I to ona napędza każdą imprezę na których bardziej niż radio zostawiamy niezapomniane chwile :-) Niezależni od nikogo mieliśmy chociaż na chleb i kable a Biełarusy niestety oprócz paru koncertów, festynów i kilku Małanek zostają już bez niczego no chyba że znowu zajedziemy do naszych "BIEŻEŃCIUW" do Brukseli i dodamy im otuchy i może diakujuczy nam wernut'sie na Pudlaszsze tak jak i my kolis' wernulis' :-) I WISIENKA NA TORCIE : Piosenka "Ajczyna" miała jeszcze trzecią zwrotkę która brzmi : ..Ciapier kali ja w horadzie żywu, To dumkaj choczu padzialicca z Wami, Szto woś choć maci i baćka Biełarus, Siabry mai wstydajucca siabie użo nazywajuć Palakami, Z Nowym 2016 Hodam ;-)
Pan Sławek nie opublikował dwóch moich wpisów odpowiedzi na jego pytanie ;)
wpis od: Wasia
odpowiedź:

I nie skomentuje bo Pański tok myślenia mówiąc w skrócie jest następujący : "Biełarusaczka" to - Dubiny, "Smereka" to Prymaki a "Rozpryhajte chłopci koni" to Kubanskij Kazaczij Chor :-) - nie zgadzam się bo ne tudy doroha :-) Chce się Pan u nas wypromować czy co :-)???!!! :-)

A może tutaj popaczy a ??? Czursow , Kostiuk ale NE KADYSZEWA !!!:-):-):-)

https://l.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fmusic.lib.ru%2Fs%2Fstawropolxskoe_raz_hor%2Falb0.shtml&h=0AQG4taxu 

https://l.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fa-pesni.org%2Fpopular20%2Fvinovatali.htm&h=pAQF07UUg 

itd. itd. itd - przykłady można mnożyć - zamykam temat ;-)

Aleksandryna to piosenka zespołu Pieśniary z Białorusi.
wpis od: Bajer
odpowiedź:

Tak jest :-) A "Tolki z Taboju" to Dubiny - "Kaleczka", to Prymaki a "Kalinka, kalinka" to Chór Aleksandrowa :-) - nie kończmy na Youtube tylko można troszkę poczytać.
Piesniary wykonawca tak ale autor tekstu (wiersza) : http://brouka.ru/vershy/aleksandryna Пятрусь (Пётр Усцінавіч) БРОЎКА (12(25) чэрвеня 1905, в. Пуцілкавічы Барысаўскага пав. Мінскай губ., цяпер Ушацкі р-н[1] Віцебскай вобл. — 24 сакавіка 1980; Псеўданімы: Аўлас (з Я. Скрыганам); Бандылевіч; Лукаш Вандылевіч (з П. Глебкам); Баравы; Юр. Баравы; Юрка Баравы; П. Далецкий; Дзед Аўлас (з Я. Скрыганам); Дзед Тарас; Дзядок Аўлас; Пятрусь Звычайны; Андрэй Прыгода; Сымон Ракіта; Стары дзядок Аўлас;), беларускі грамадскі дзеяч, пісьменнік, паэт і перакладчык. Акадэмік АН БССР (1966, член-карэспандэнт з 1953). Читать полностью: http://brouka.ru/content/biyagrafiya 

Swoją muzykę kiedyś do tego wiersza rozpropagowali Piesniary a my nagraliśmy w szybkiej wersji pamiętam w kontrze do szalejącego disco polo - a my pa swojomu :-)

copyright © 2007-2018 Zespół AS
idea, gfx & code by warlock
all rights reserved     169 / 240326 / 20 / 2