Zespół AS - wesela, zabawy, imprezy okolicznościowe
... strona w przebudowie ...
Witam serdecznie :) Od kilkunastu interesuję się folklorem białoruskim i, po pewnym czasie, trafiłam sobie na Was. Jakież było moje zdziwienie, gdy okazało się, ze jesteście tym samym zespołem, który wyśpiewał przeboje "Na Miami" i "Na zamku", które pamiętam jeszcze z lat dziewięćdziesiątych. Życzę wieeelu sukcesów i pozdrawiam z dalekiej Małopolski
wpis od: Ewelina
ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ!! Święta już minęły, wiosna w trakcie, grille się zbliżają, pozostało tylko do szczęścia nowa płyta zespołu AS grająca wszędzie, w domu, pracy, samochodzie:D Tak wiec pytanie kiedy już będzie można nabyć i w jaki sposób NOWĄ tak długo oczekiwaną płytę? Serdeczne i szczere pozdrowienia :)))
wpis od: GRIGORI
odpowiedź:
DO WYDANIA PŁYTY JESZCZE OK. 1,5 M-CA - POZDRAWIAMY :):):)
Witam, pozdrawiam no i pytam :) czy istnieje taka możliwość żeby kupić utwory z albumu wyjdu na wulicu w wersji cyfrowej?
wpis od: SajukK
Witam!mam pytanie-kiedy w sprzedarzy Wasza nowa plyta?pozdrawiam cieplutko z Rotterdamu.Asia!
wpis od: ASIA
Witam, mam do Was małą prośbę. Od jakiegoś czasu poszukuję akordów do piosenki „Pieśnia pra kachannia” a próby grania ze słuchu mi niestety nie wychodzą:-). Udzielacie takich informacji?:) Jeżeli tak to z góry dziękuję. Mój e-mail to tomaszwankewycz@wp.pl Pozdrawiam:)
wpis od: Tomek
witam mam taka prosbe kto ma piosenke igraj maja gitara? bardzo prosze o wyslanie beataj212011@wp.pl
wpis od: Beata
odpowiedź:
Nie wysyłamy piosenek przez e-mail
CZEKAMY NA NOWĄ PŁYTĘ -POZDRAWIAM SERDECZNIE .
wpis od: j>r
Witam, wiem, że nie rozsyłacie już piosenek, ale bardzo zależy mia na trzech co prawda dość starych piosenek takich jak: "Aleksandryna", "Bohacz" i "Tamara". Płyty z tym piosenkami bardzo ciężko dostać, więc bardzo prosiłabym o wysłanie na maila: nataliap17@wp.pl. Jeśli nie to zrozumiem, natomiast jeśli by się udało to byłoby mi bardzo miło. Pozdrawiam ;)
wpis od: Natalia
lubie wasze piosenki
wpis od: CzachaV12
odpowiedź:
MY TEŻ :):):):)
Witam Panowie, robicie kawał dobrej roboty !! :) nawet dziadek się podoba więc wiem co mówię ;) proszę o piosenkę, która leci w tle o ile to możliwe ljold@interia.pl pozdrawlaju :)
wpis od: Maciej
copyright © 2007-2017 Zespół AS
idea, gfx & code by warlock
all rights reserved     168 / 236936 / 48 / 2