Zespół AS - wesela, zabawy, imprezy okolicznościowe
... strona w przebudowie ...
lublu ja was
wpis od: broncial
odpowiedź:
I my Was - toża lubim :):):)
Pozdrowienia z Chicago. Super gracie!!!
wpis od: Dorota
odpowiedź:
Prosimy nie przesadzać - :):):)
Z ciekawości poszukałam piosenki, o której piszą moi poprzednicy i faktycznie jest cudowna. Gratuluję! :-)
wpis od: Asia
co to za piosenka co w tle leci sama melodia bez słów bo jakoś nie mogę skojarzyć :)
wpis od: szary
odpowiedź:
To jest solówka z utworu "Cudowny wieczór" na kasecie "Szkoda łez" - pozdro :):):)
WITAM BARDZO SERDECZNIE CAŁY ZESPÓŁ "AS" A W SZCZEGÓLNOŚCI PANA JURKA.MAM OGROMNĄ PROŚBĘ CZY MOGLIBYŚCIE MI PRZESŁAĆ JEDNĄ PIOSENECZKĘ NA E-MAILA BO NAPRAWDĘ NIGDZIE JEJ NIE MA ALBO JA ZA SŁABO SZUKAM.NIESTETY NIE ZNAM JEJ TYTUŁU LECZ TYLKO REFREN TY LECI MAJA DUSZA MAM NADZIEJĘ ŻE NIC NIE POKRĘCIŁAM.MÓJ ADRES:malolatbks@wp.pl.NAZYWAM SIĘ MARLENA I MIAŁAM PRZYJEMNOŚĆ SPOTKAĆ SIĘ Z WASZYM ZESPOŁEM 23 LIPCA W WOJSZKACH ALE NA PRYWATNYM PODWÓRKU U MEGO WUJKA JURKA OPALIŃSKIEGO.POZDROWIENIA OD WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW TEJ IMPREZY.MIŁO BYŁO NAM WAS GOŚCIĆ...WSZYSTKIEGO DOBREGO.MARLENA
wpis od: MARLENA
Super graliście na Prymackiej!!!
wpis od: Radzio
Witam serdecznie zespół AS:) Mam pytanie, czy jest możliwość zdobycia piosenki, która obecnie leci w tle, na głównej Waszej stronie?? Jest super i chciałabym ją mieć:) Pozdrawiam Justyna:)
wpis od: DZASTA
odpowiedź:
Już wkrótce :):):)
Szkoda że w tym roku nie będzie was w Gródku :( Kto tak rozbawia i pięknie śpiewa jak AS ... Ale za rok bardzo gorąco zapraszam, ponieważ bardzo lubię wprost uwielbiam piosenki AS a zwłaszcza ,,Na zamku" i ,,Na Majami ' Pozdrawiam cały zespól AS GRÓDEK ZAPRASZA ZA ROK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
wpis od: IzaXDDD
Szkoda że w tym roku nie ma was na biesiedzie w Gródku :( Kto tak rozbawia jak nie AS ... Ale za rok zapraszamy gorąco :D
wpis od: IzaXDDD
Witam serdecznie, a ja mam pytanie takie trochę z innej beczki. Czy nie wiedzą Panowie co dzieje się z Panią Marzeną Zrajkowska? Czy funkcjonuje jeszcze zespól Kolor? Widzę, że Pani Marzena pisze dużo tekstów dla innych zespołów, z Państwem zaśpiewała piosenkę Los, ale czy sama jeszcze kiedykolwiek wystąpi ze swoim zespołem? Jeżeli będą Panowie w stanie odpowiedzieć to proszę na dalida10@wp.pl. Z góry dziękuję.
wpis od: Dall
odpowiedź:
Witamy, Pytanie chyba trzeba kierować do Marzeny i Marka - jesteśmy co prawda w stałym kontakcie jednak planów zespołu "Kolor" nie znamy. Marek robi sporo nagłośnienia koncertów dużo pracuje w studiu - kolejny projekt robimy też razem , ale czy z Marzeną - zobaczymy ... Pozdrawiamy :)
copyright © 2007-2017 Zespół AS
idea, gfx & code by warlock
all rights reserved     168 / 236936 / 48 / 2