Zespół AS - wesela, zabawy, imprezy okolicznościowe
... strona w przebudowie ...
witam!nagraliscie kolejna piekna piosenke TY LACI MAJA DUSZA-bardzo mi sie podoba zreszta jak i wszystkie wasze utwory.chcialabym w wakacje gdzies was posluchac (bede na urlopie na podlasiu).moze bedziecie na kupale w bialowiezy,a moze wiecie ktorego lipca bedzie ta impreza?pozdrawiam Was cieplutko z Rotterdamu!Asia
wpis od: ASIA
odpowiedź:
Gramy : 12 czerwca Święto Kultury Białoruskiej park "Planty" w B-stoku, 14 czerwca festyn ludowy "Krynoczka" w Hajnówce, 2 lipca "Kupalle" w Białowieży, 17 lipca Białoruski Festyn Ludowy w Czeremsze i Siemiatyczach, 23 lipca Święto Straży Pożarnej w Wojszkach, 31 lipca "Dni Nurca", 6 sierpnia "Prymackaja Biasieda w Michałowie" oraz 3 września całonocny koncert plenerowy z okazji 500-lecia w centrum Kodnia, 4 września Białoruski Festyn Ludowy w Dubiczach Cerkiewnych i Bielsku Podlaskim - Zapraszamy :):):)
Zgadzam się z poprzednikiem. Chcemy stare dobre disco :)
wpis od: Nastolatek
Poczynania zespołu As śledzę od samego początku czyli od 1994 roku.Jestem Waszym fanem i mam wszystkie Wasze oryginalne kasety i płyty zarówno w języku białoruskim ale także i polskim. Uważam,że jesteście najlepszym białoruskim zespołem na Białostocczyźnie gdyż macie najwięcej autorskich piosenek. Znam osobiście pana Sławka i muszę przyznać,że jest to bardzo szczery,sympatyczny i w porządku człowiek.Z odróżnieniu od innych muzyków tego typu nie obnosi się sławą i nie "gwiazdorzy" jak inni. Za te ponad 15 lat zespół As osiągnął bardzo dużo. Tym dowodem może być przebogata dyskografia grupy As a także to,że grupa As jest znana nie tylko na Podlasiu ale w całej Polsce oraz na Białorusi. W twórczości zespołu As niepokoi mnie jedno a mianowicie od paru lat zauważalna zmiana stylu muzycznego zespołu As. Osobiście jestem fanem Waszych autorskich piosenek w stylu dobrego białoruskiego disco polo np."Dziauczynaczka", "Pieśnia pra kachannie", "Hej pany","Jeduć haradskija","Ajczyna", "Tolki kachaj", "Nie zabudź Biełarus" itd.słuchając ostatnich płyt Asa począwszy od 2004 roku muszę stwierdzić,że zajeżdża od nich tandetną, kiczowatą,mdłą weselną biesiadą za którą ja jako osoba w wieku 25 lat nie przepadam. Te płyty sprawiają wrażenie,że teraźniejsza twórczość Asa złożona z remiksowania znanej ludowizny nie jest adresowana do młodzieży ale do słuchaczy w wieku emerytalnym pochodzących ze wsi i lubiących na święto "do wodaczki" posłuchać tejże biesiady. A jeszcze pamiętam jak zespół As w latach 2004 - 2009 gral dyskoteki białoruskie w białostockich klubach typu Premiera 2000,Gwint czy ACK i cała sala była zapełniona młodzieżą głównie studencką. Gorąco apeluję do pana Sławka, którego bardzo lubię i szanuję aby przy pracy nad najnowszą płytą pomyślał o młodych ludziach w wieku 20-35 lat i nagrał chociaż kilka białoruskojęzycznych autorskich piosenek w stylu starego dobrego białoruskiego disco polo z lat 90-tych.Niekoniecznie musi to być dance w stylu Lady Gaga i innych wykonawców, które można usłyszeć w komercyjnych stacjach ale w stylu starego dobrego Asa znanego z lat 90-tych lub zespołow disco polo czy rosyjskiego disco z lat 90-tych.Przecież od ostatnich paru lat zauważa się comeback zespołów z lat 90-tych, które wydają najnowsze płyty w stylu lat 90-tych np.Marcin Siegieńczuk czy Mirage a ja chciałbym usłyszeć stare dobre disco w białoruskim wydaniu.Uwierzcie mi,że Was słucha naprawdę dużo młodzieży i pomyślcie o tym aby nie stracić ich. Serdecznie pozdrawiam zespół As.
wpis od: FanDiscoZlat90-tych
Witam ponownie. A cóż to będzie za jazda i kiedy?
wpis od: Alina
Witam! Bardzo lubię wasze wszystkie piosenki. Kiedy pojawi sie nowa płyta z piosenką"Toust za baćkou"?? a może już jest?? jak można ja zamówić???
wpis od: PH0707
Chrystos Woskresie!!!!!! Najserdeczniejsze życzenia z okazji świąt wielkiej nocy dla całego zespołu.... PS. Mam jeszcze taką małą prośbę. Czy z okazji swiąt moglibyście wrzucić piosenkę "Ty laci dusza maja" na stronke do działu pliki MP3...
wpis od: rafał4792
ale czas leci....,,na zamku,, pamietam doskonale, a dzis taka niespodzianka! super piosenki bialoruskie,rewelacja,nie wiedzialem ze jeszcze gracie...super,super!!!! pozdrowienia z warszawy...ps ostatnio na weselu wiwijalem przy ,,na zamku,, hit do tej pory.
wpis od: mm
odpowiedź:
Bardzo fajny wpis - i to tuż przed Świętami Wielkanocnymi - serdecznie dziękujemy :):):)
Witam cały zespół. Udostępniacie nuty lub midi do swoich piosenek? Pozdrawiam serdecznie i gratuluje świetnych utworów.
wpis od: Marek
odpowiedź:
Sorry ale midi na razie nie udostępniamy :(
WITAM ,PANOWIE GRATULACJE ZA 1 MIEJSCE NA FESTIWALU ,NAJNOWSZE NAGRANIA SĄ O.K..POZDRAWIAM ! NO I POZDROWIENIA DLA KIEROWCY :)
wpis od: MAGDA S.
odpowiedź:
Dziękujemy - Mieciu, my również pozdrawiamy :):):)
Dziękuję za piękną, sercoszczypacielną piosenkę i jej dedykację.
wpis od: K.S.
odpowiedź:
:)
copyright © 2007-2017 Zespół AS
idea, gfx & code by warlock
all rights reserved     168 / 236936 / 48 / 2