Zespół AS - wesela, zabawy, imprezy okolicznościowe
... strona w przebudowie ...
Sławek, dawaj tak daliej. Ty jak sztoś nahrajesz to popraulaci nie treba ;)
wpis od: synok
odpowiedź:
DOBRE :):):):):) - Dziakujem szczyra ...
Witam kochani.Bardzo lubie wasze piosenki sa takie zyciowe,ja mieszkam w Rotterdamie i co sobote slucham koncertu w radiu Racja a szczegolnie Wasze utwory.niemoge sie doczekac nowej plyty_kiedy sie ukaze?pozdrawiam was cieplutko.Asia z pochodzenia z NOWAHAKORNINA na Padlaszszy.
wpis od: ASIA
odpowiedź:
Serdecznie dziękujemy za wpis. Album planowany jest na 20-lecie zespołu tj. rok 2012. Pozdrawiamy :):):)
wielki ukłon za piosenke "Toast dla baćkou*"!!! Wychowałam sie na waszych piosenkach:) piosenki takie życiowe - nasze- podlaskie :) pamiętam nawet pierwsza kasete w jezyku białoruskim :)nie wiem w czym piosenka "toast za backou*" przypomina piosenke "kalina krasnaja"...i jeszcze jedno ŻADEN,ŻADEN zespół białoruski z naszego podlasia nie gra swoich wlasnych utworów! sławetny zespół z Gródka ma moze tak naprawde własna piosenke moze z jedna.wszyscy graja piosenki za wschodniej granicy. mi sie to podoba.a przerabianie ich na nasza podlaska wioskowa;) rzeczywistosc jest fajne:)) Pozdrawiam
wpis od: Sofija
odpowiedź:
Utwór "Kalina krasnaja" ale nie Shufutinskij tylko Igor Słuckij. Nie mam 100 % pewności czy on jest autorem muzyki czy to znowu jakaś stara kozacka melodia - o to trzeba zapytać rdzennych Rosjan. Na utwór natrafiłem przypadkowo szukając aranżu do "Kalina krasnaja" Shufutinskiego do grania ORYGINAŁU na imprezach. Po kilku m-cach doszedłem do wniosku że melodia nadaje się na podziękowanie dla rodziców. Natomiast WIALIKAJA PRAUDA :) Bo jak byśmy chcieli wypromować rosyjski utwór to by żadna stacja tego NIE PUŚCIŁA NIESTETY -a za studio - TREBA PŁACIĆ :) Popatrzcie natomiast na jakość aranżacji o to myślę że dbamy. Dziękujemy za dobre słowo - jakąś tam malutką lukę wypełniamy :)
Co tu dużo mówić:) Wasze piosenki są wspaniałe, porywające i chwytające za serce. Jako mała dziewczynka uwielbiałam " Na zamku". po latach gdy przypadkiem znów trafiłam na ten utwór ogarnęło mnie uczucie z przed lat:) a dziś juz przesluchalam Wszystkie udostępnione Wasze utwory i poprostu je uwielbiam:)Przyznam że swoje robi język utworów. :) zyskuja cos czego nie da sie opisac:) Mimo upływu lat wciąż mi się Was dobrze słucha i wciąż wracam do Waszych utorów a to oznacza tylko jedno - że poprostu robicie dobrą muzykę. i za to Wam dziękuje:)
wpis od: oktawka
odpowiedź:
Ja tylko chylę czoła za wpis - Sławek Trofimiuk :)
Popieram poprzedniczkę tylko z tym że proszę, oczywiście jak można, o wstawienie piosenki na stronę...
wpis od: Krzysiek
Bardzo lubie wasze piosenki to mile wspomnienia . Ta nowa Toast za rodzicow uslyszalam w RADIU RACJA moglibyscie wrzucic do radia moze wygram
wpis od: Krystyna
Wielki szacunek za całokształt działalności:)
wpis od: janik
Dobry wieczor.Wychowalam sie na Waszych piosenkach,graliscie w moim domu na kazdych swietach i uroczystosciech.To dzieki Wam i Waszej muzyce zawsze wracam do mojego rodzinnego domu do moich kochanych rodzicow.Zycze Wam jeszcze wielu lat spiewania i dawania ludziom radosci.Pozdrawiam:)
wpis od: Asia
odpowiedź:
Dzięki Ci Asiu - bardzo fajny wpis - Pozdrawiamy gorąco :):):)
lubie wasze piosenki i mi się podobają
wpis od: djkamillo2010
odpowiedź:
OK:):):)
Witam bardzo podoba mi się " Dobry wieczar usim wam". Mógłbym liczyć na całość piosenki ?? oto mój email : makuszczak@wp.pl Z góry dziekuje :)
wpis od: Ignas
copyright © 2007-2017 Zespół AS
idea, gfx & code by warlock
all rights reserved     168 / 236936 / 48 / 2