Zespół AS - wesela, zabawy, imprezy okolicznościowe
... strona w przebudowie ...
Witam! Myśleliście może o "odświeżeniu" waszej piosenki z pierwszej kasety pt. Aleksandryna? Jest ona bardzo ale to bardzo ładna i chciałabym ją jeszcze usłyszeć :)
wpis od: Wala
W tych czasach kiedy jest dostęp do internetu, do torrentow z rosyjską, ukraińska czy białoruska muzyką. Kiedy np.w 2009 r.wiedziałem, że "Ty leti moja dusza " w oryginale śpiewa Andrej Bandera i Rada Raj czy w 2010 r."Bielaja czeromuszka " śpiewa Siergiej Słowiańskij itd to nie widzę sensu kupować płyt Asa bo oryginalne wykonania poznałem wcześniej niż covery Asa i wspaniałe tłumaczenia przewspanialego Wiktora Szweda
wpis od: Wasia
odpowiedź:

Ja też nie widzę sensu ani tworzenia ani nagrywania płyt zespołu "As" !!! Bo mamy przecież internet !!! Tylko jest kilka ale ???!!!  Przykład 1 : impreza rodzinna w tzw. swoim gronie. Włączmy jakąś swoją muzę?! O ja mam tutaj na komórce a ja na laptopie, głośnik jeden pasmo przenoszenia dźwięku nie więcej niż 300 do 5000 hz, "trzeszczy" to to gdzieś w kącie albo obok stołu ani potańczyć ani porozmawiać, raz taki link a raz jakiś inny tylko tytuł ten sam, a plik raz 86 kbs raz 90 ileś, jak znajdziemy wyższy to internet "zrywa" - "lipa" !!! pół imprezy siedzimy przy laptopie zamiast zająć się gośćmi !!! Przykład 2 : Dyskoteka albo wesele , laptop albo komórka z internetem podłączone do kolumn klikamy na linki i puszczamy muzę a tu ?!! a tu jak nie piernie jak nie trzaśnie na pół sali albo huczy każdy utwór inaczej - powodzenie imprezy 40 %. Przyklad 3 : Już widzę pół moich rodzinnych Dawidowicz, Ryboł, Pawłów, Ciełuszek czy nawet Białego, Bielska, Hajnówki z laptopami buszującymi po internecie w święta - kolejna porażka !!! Miałem ileś lat temu już nie nagrywać , ale po namowie wielu znajomych, że nie ma co do samochodu wrzucić, że w koncertach znowu ubogo, więc po znalezieniu kilku sponsorów wydaliśmy "Ty laci maja dusza" i jak mówią znawcy tematu na razie najlepsza , powtórzę najlepsza brzmieniowo płyta białoruska jaka kiedykolwiek się ukazała !!! Wasil !!! jak ne znajesz za dobre tematu to ne wypisuj durnot i ne hańbuj imienia Wasil bo takoje imie miew muoj died kotory zhinuw u nimec'kum obozi w Regensburgu wojujuczy za naszu i waszu jednak swobodu, de bat'ko ostawsie 4 letnim sirotoju. Po dis' den' jeździmo ze swoimi piśniami po ciełuj EUROPI - na kunec' stycznia ponownie Bruksela, połowa lutoho Mińsk a na poczatok marca opiat' "Maślenica" u Warszawi. Tu ze swoimi linkami tylko wynaradawiasz naszych ludzi !!! Ja póki dam rady będę nagrywał po białorusku jak najwięcej bo tylko w tym języku media przyjmują utwory - rosyjskiego przecież niestety nie można !!! I NAJWAŻNIEJSZE TO CO POWTARZAM OD WIELU, WIELU LAT !!! Cały czas czekam na wykształconych Białorusinów, którzy stworzą autorskie piosenki nagrają je w profesjonalnych i najlepszych brzmieniowo studiach tworząc teledyski z profesjonalną choreografią przy wsparciu już nie koniecznie prywatnych sponsorów ale może jakiegoś miasta, urzędu czy nawet rządu, które można będzie bez obawy pokazywać w mediach. My jesteśmy tylko zwykłymi amatorami, którzy za wszelką cenę, często z zamiłowania śpiewają swojską muzykę wśród swoich ludzi której na rynku po prostu brakuje. Może stworzą ją słuchacze Twoich linków - na prawdę z niecierpliwością na to czekam czego Tobie i sobie życzę. Wtedy mnie z powodzeniem zamieciesz na oddzielną stertę bo już nie będę potrzebny. Sławek Trofimiuk. 

PS. Tutaj kilka linków do piosenek, których wykonawcy tylko uświetniają piekną istniejącą już od wielu lat melodię w różnych językach :-) Ostatni wykonawca danej melodii wcale nie musi być jej autorem.

http://www.liveinternet.ru/users/bo4kameda/post234558284/ - "Pryjeżdżajcie na świata"

http://russian-records.com/details.php?image_id=22582 - "Bieła sukienka"

 

albo dawna zabawowo - discopolowa :

 

Już niedługo pójdę w dal
Powędruję dalej w świat
Spojrzę w morze nad błękitem
Jak sprzed wielu wielu lat

Ref. Śpiąca królewno , (Biełaja czaromuszka)
       Śpiąca królewno,  (Miłaja Alonaczka)
       Może wiatr podpowie mi (Ty maja kachanaja)
       Gdzie mam szukać Ciebie dziś (Losam darawanaja) 

Dlaczego więc my nie możemy po białorusku ? Koli to nasz ruodny jazyk i szcze maje odbiorców którym jazgot dzisiejszych mediów wogóle nie pozwala na odbiór swojskiej muzyki i pozostaje szukanie na własną rękę w internecie.

Panie Wasilij - nu szto Wy ???!!! :):):):)

Witam, chciałabym żeby Panowie zagrali na moim weselu czy jest taka możliwość na przyszły rok np czerwiec?
wpis od: Natalka
odpowiedź:
No pewnie, prosimy podać termin najlepiej na pocztę asmusic@wp.pl lub tel. 601425904
Witam Serdecznie cały Zespół Byliście Suuuuupppeerrr w Siemiatyczach na koncercie plenerowym Uwielbiam Wasze Wszystkie piosenki Oby tak dalej !!!! :)
wpis od: Marzena
Witam. Serdeczni dziękuję za link do tekstów.Pozdrawia ludowy zespół warmiński ze wsi Węgój w pow. olsztyńskim teledysk na you tube: Wegojska Strużka Jest na boru gajecek
wpis od: Teresiak
Witam . Szukam zespółu na wesele, czy jest możliwość zagrania w wielkopolsce ?
wpis od: anna
odpowiedź:
Tak tylko prosimy o podanie terminu i dojdzie koszt transportu.
A są może w planach jakieś nowe Wasze autorskie piosenki czy tylko ogrzewane kotlety zza wschodniej granicy? Bo szczerze mówiąc już mam dość tego shansonu i tęsknię za Waszymi piosenkami w stylu kasety "Jeduc haradskija ".
wpis od: Misza
odpowiedź:
Wszystko w swoim czasie , jak na razie muzyki wschodniej w Polsce jak na lekarstwo . Pozdro :-)
Czy w tym roku i w najbliższym czasie gracie jakieś zabawy plenerowe? :)
wpis od: Ania
odpowiedź:
Tak, pojutrze w Brukseli :-), 28 czerwca Kuźnica ,18 lipca w Bondarach :-) i 26 lipca w Siemiatyczach , zapraszamy :-)
Witam serdecznie cały zespół AS.
Interesuje mnie dostanie w mp3 lub innym formacie piosenek z kasety "Wyjdu na ulicu" wraz z pełnymi zeskanowanymi okładkami.
Jeśli możecie to proszę o wysłanie na victormusic@o2.pl
Będe wdzięczny
wpis od: FAN
odpowiedź:

Poszukamy :-)

Proszę o wstawienie więcej filmików z wesel , zabaw . Pozdrawiam :) )
wpis od: Ignacy :)
copyright © 2007-2017 Zespół AS
idea, gfx & code by warlock
all rights reserved     168 / 236936 / 48 / 2