Zespół AS - wesela, zabawy, imprezy okolicznościowe
... strona w przebudowie ...
witam :) Jestescie super . Sluchaja Was wszystkie pokolenia :) Mam jedną prośbę , czy moglibyście mi wysłać , lub udostępnić do ściągnięcia piosenkę "Tamara"? Mam do niej wielki sentyment , a poza tym moja mama ją uwielbia, a niestety słyszy ją tylko na weselach... :( Jesli byłoby to możliwe to proszę kierować sie na maila : kwiatek111989@interia.pl dziekuje ślicznie z gory . pozdrawiam i zycze dalszych sukcesów :)))))))))
wpis od: wielka fanka
odpowiedź:
Wyślemy :)
Dzięki za wspaniałą i profesjonalną muzykę disco-polo. A tak nawiasem mówiąc nie planujecie występów w Radomiu? :)
wpis od: radomianin
odpowiedź:
Czekamy na zaproszenie :)
Witam;) Chciałbym się zapytać gdzie i kiedy będzie można dostać waszą najnowszą płytę? Jeśli istnieje taka możliwość to prosiłbym o wysłanie piosenki "pokochałam ładnego Białorusa" lub chociaż jej tekstu, gdyż jest to piosenka, którą śpiewali moi rodzice jak byłem dzieckiem, a teraz niestety nie mam możliwości usłyszenia jej. Mój e-mail: blizniax@gmail.com Dziękuje z góry. Życzę sukcesów w dalszej karierze estradowej. Pozdrawiam Paweł
wpis od: Paweł
odpowiedź:
Witamy! TEKSTY JUŻ DO POBRANIA na naszej stronie. Wraz z wydaniem nowej płyty uruchomiony zostanie sklepik internetowy lub płyty i kasety będziemy wysyłali pocztą za pobraniem. To okaże się w najbliższych dniach. Pozdrawiamy.
ja powiem tak : wieeeeeeelki ukłon w wasza strone :) poprostu warto czekac na wasza plyte 1 jak chlopci sztos zrobiat to zrobiat ;d jednym slowem zajebiaszczo ;d pazdrau*laju
wpis od: :)
Witam. Panowie, możecie powiedzieć, jak nazywa się piosenka, którą gracie na pierwszy taniec ? Wiem, że na pewno są tam takie słowa: "Ty dotykajesz moich ruk"
wpis od: Adam
odpowiedź:
To piosenka Prymaków pt. "Ty i ja na wieki"
Panowie!Chylę czoła przed Wami i Waszym zespołem.Jako jedyni w swym gatunku nadal gracie disco polo i bieł-disco z elementami wschodniego folkloru i w prawie tym samym składzie. Macie sporo oryginalnych wykonań. Podziwiamy Was zarówno za takie albumy jak "Szkoda łez" czy "Na Miami" ale także za białoruskie płyty.Pamiętajcie,że macie fanów nie tylko na Podlasiu ale w Małopolsce.Czekamy na Wasze nowe piosenki, płyty a także koncerty w całej Polsce.CZAS NA AS!!!
wpis od: Fan grupy As
odpowiedź:
DZIĘKUJEMY :)
Pozdrowienia dla całego zespołu z Bielska Podlaskiego, fajna stronka :)
wpis od: Mistrzo
witam mam male pytanko czy zespol As lub ktokolwiek z listy gości posiada pioseneczke "Kola Traktorysta" ?? jesli tak poprosze o przeslanie na maila krzysiio19@o2.pl z gory dziekuje i serdecznie pozdrawiam :)
wpis od: krzysiek
odpowiedź:
My tej piosenki nie nagrywaliśmy. Nie mamy też w formie cyfrowej. Może to pomysł aby wydać na nowej płycie. Gramy ją często na żywo na weselach na życzenie - tylko jest trochę smutna. Zastanowimy się :)
Fan Asu: To koli chłopci wydajete nowu płytu po naszuomu?Wyrobytesia do Ruzdwa czy nie?Pozdrawlaju:)
wpis od: Fan Asu
odpowiedź:
DUMAJEM SZTO WYROBIMŚ - ALE DO KOTOROHO ???!!!
Pozdrowienia dla As-u z Bielska Podlaskiego:)
wpis od: Jura
copyright © 2007-2017 Zespół AS
idea, gfx & code by warlock
all rights reserved     168 / 236936 / 48 / 2