Zespół AS - wesela, zabawy, imprezy okolicznościowe
... strona w przebudowie ...
Witam! Kiedy bedzie wasza nowa płytka ? Cos ucichło z nią a ja wciąż czekam :)
wpis od: dj
odpowiedź:
Piosenek z okazji 15- lecia ma być aż 15 więc trochę to trwa i na pewno trochę trzeba jeszcze poczekać :)
A czy można zamówić wasze płyty przez internet? jeśli tak to gdzie?
wpis od: Marioo
odpowiedź:
Tak ! U nas :)
byłam na paru imprezach białoruskich ktore prowadziliscie naprawde super z was zespół i fajne macie piosenki trzymajcie tak dalej pozdrawiam. Ps wrzućcie piosenke w całości "oj zakuwała" i "pryjeżdżajcie świata unas" bardzo mi sie podobaja jak wasze wszystkie
wpis od: brzdac
odpowiedź:
Dziękujemy ! Piosenki wstawimy do działu mp.3
no chłopci to koli posłuchajem nowej płytki :)
wpis od: :)
Cześć wiesielniki:D
wpis od: biasiednik
odpowiedź:
WITAJEM :)
dO zespołu As:chłopcy jesteście świetni...mam prośbę małą czy moglibyście wrzucić na stronkę piosenkę Cyhanoczka w całości?
wpis od: Ewelka
odpowiedź:
Wkinem :):):)
Do zespołu As: Właśnie,że Was popieram bo coś robicie aby nasza muzyka i nasz język przetrwał. Niestety nie mam "Szkoda łez" i "Na zamku" z królewną:(A w/w przez Was teledyski mam w bardzo dobrej jakości obrazu i dźwięku w formacie mpg także jak oczywiście chcecie to mogę je przesłać Wam). Też szukam tych 2ch teledysków i niestety nie mogę znaleźć na żadnym forum:(((W tej sprawie zwróciłem się z prośbą do pewnego portalu,z którym współpracuję i mam nadzieję,że znajdą. I szcze raz: Hrajete super muzyku i tak dalej w tum samum składzie!!Żdu na Waszu najnowszu płytu to kupju i budu słuchaty dobru muzyku w dobrym swuojśkum klimacie, macie fanów nawet na Pomorzu i w Małopolsce (młodzi ludzie piszą do mnie i pytają o waszą działalność)także możecie tym się poszczycić. Do Xyz: Wystarczy,że wejdziesz na www.bi.hg.pl i poczytasz ile jest pozytywnych komentarzy o zespole As od ludzi, którzy mają po 17-24 lata i chodzą na dyskoteki organizowane z zespołem As to się przekonasz,że Asu słucha wiele młodzieży a nie tylko jak uważasz dziadków i babć. Swoją drogą a do tej młodzieży ja też jeszcze należę:):)
wpis od: Jurek B.
odpowiedź:
Prosimy o te pliki mpeg :)
Do Xyz: Nie masz pojęcia o białoruskiej muzyce. Pójdź na dyskotekę z Asem to się przekonasz jak ciężko wejść do klubu gdzie gra As bo tam zawsze jest pełno młodzieży. As w odróżnieniu do Boys i innych zespołów nie skomercjalizował się i nie śpiewa żadnych "Figo-Fago" czy "Bara-bara" ale tworzy muzykę na poziomie i w dobrym discopolowym klimacie, którym pozostał nadal wierny. Osobiście wolę ich niż jakąś techniawę,od której bolą uszy. Do zespołu:Znajdę czas to wyślę Wam na emaila linki do teledysków:)Pazdraulaju hrupu AS!!!
wpis od: Jurek B.
odpowiedź:
O KTÓRE MILANO I KTÓRY BOYS CHODZI???!!! MILANO SIĘ ROZSYPAŁO, BOYS TO MARCIN MILLER I TANCERZE, A CI CO SIĘ NAPRAWDĘ ZNAJĄ NA MUZYCE WIEDZĄ ŻE NASZĄ MUZYKĘ SKŁADA PARĘ OSÓB Z B-STOKU. TAKA JEST PRAWDA !!! TO ILE "AS" JEST W MEDIACH A ILE NA SCENIE ZALEŻY TYLKO I WYŁĄCZNIE OD NAS SAMYCH. MY W PRZECIWIEŃSTWIE DO WIELU, WIELU INNYCH (ZNANYCH I NIE ZNANYCH) NALEŻYMY DO ZESPOŁÓW NIEZALEŻYCH - O CO ZAWSZE WALCZYŁEM !!! POZDRAWIAM - SŁAWEK TROFIMIUK. PS. MAMY JUŻ TELEDYSKI: NA MIAMI, NA ZAMKU ORAZ DZIEWCZYNO - NIESTETY Z YOUTUBE. SZUKAMY ORYGINAŁÓW "SZKODA ŁEZ" I "NA ZAMKU" Z PRAWDZIWĄ KRÓLEWNĄ - POZDRAWIAMY :):):)
kazdy ma swoje zdanie :D koniec tematu :]
wpis od: :)
Coś Ci się chyba z lekka pomieszało pisząc o języku i płaczu a szzcególnie o płaczu. Też pochodzę z Podlasia i doskonale znam ten język.Czy Twoim zdaniem pisenki są twozrone po to aby mamy i bacie płakały słuchając ich??? Moim zdaniem nie. Co do porównań to porównywać mozna wszystko i to nie są żadne żarty. Czyż zespół ten nie miał swoich 5 minut w disco polo. Oczywiście że maił ale zapewne nie miał siły przebicia. Jeśli twierdzisz że muzycznie są lepsi niz Boys, Milano, Classic itp to Twoja sprawa. Ja twierdzę zupełnie inaczej. I widać chyba pozostało im spiewanie dla mam i babć chociaż nic w tym złego :)!!!!!!
wpis od: Xyz
copyright © 2007-2017 Zespół AS
idea, gfx & code by warlock
all rights reserved     168 / 236936 / 48 / 2