Zespół AS - wesela, zabawy, imprezy okolicznościowe
... strona w przebudowie ...
Witaj Sławku fajne piosenki białoruskie macie takie....o życiu słucham ich i wspominam lata młodości i wakacje w Dawidowiczach u babci.Pozdrawiam ciepło
wpis od: Marika
a ja powiem tak : chwała im za to ze tworza w "naszym" jeszyku:) to jest wazne!! bo ta kulture trzeba podtrzymywac bo nie ma nic fajniejszego niz ona:)(swieta na wsi przy tej muzyce spiewanie przy stole to kazy z nas pamieta) a porownywanie do zespolow disco polo ? to jakis zart:D ich muzyka sie rozni jakby ktos nie zauwazyl:P oni sa 100razy lepsi. bo ktora babcia,mama placze sluchajac piosenki disco polo ?? zadna :D a sluchajac piosenki "mama" as-u ? KAZDA!!! tyle w tym temacie
wpis od: :)
http://discojavar.blog.onet.pl/ Zapraszam na mój blog o muzyce disco polo.Felietony,artykuły i przemyślenia na temat muzyki disco polo.
wpis od: Javar
Znakomity zespół ;) wkażdej wolnej chwili słucham piosenek zespołu AS mimo że mam 17. Uwielbiam ten zespół i ich piosenki.
wpis od: Rafał
super te nowe piosenki :) i czekam na ta plyte :) pozdrawiam:)
wpis od: :)
Myslalem Wam wyslac 3 teledyski archiwalne zespolu As bo znalazlem w internecie ale widze nie publikujecie moich wpisow i moich zyczen dla zespolu takze JAK NIE TO NIE!
wpis od: Jurek B.
odpowiedź:
Panie Jurku, proszę uważnie przejżeć księgę gości :):):). Apropos, jakie to teledyski ?
czy beda nowe pyty i kasety
wpis od: mirek
odpowiedź:
Tak już nie długo ukaże się nasza 10 kaseta i 7 płyta. Szykujemy je w studiu na 15- lecie zespołu które przypada w tym roku.
Gratuluję pomysłu strony internetowej! To super rozwiązanie dla fanów, jakże potrzebne w dzisiejszych czasach. Serdecznie pozdorwienia zarazem z płd Podlasia a mianowicie z Lisznej. Chłopcy nie raz tam grali i znaja dobrze te tereny. Z Wami to je zabawa! ,,Jeduć, jeduś haradskija.." - do zobaczenia!!!
wpis od: Jarek
z góry dziękuje :)
wpis od: krzysiek
a może zespół As posiada tą piosenke w swoich zbiorach ?? jeśli tak poprosze o przesłanie ją na maila " krzysiio19@o2.pl " chodzi o piosenke WYJDU NA ULICU
wpis od: krzysiek
copyright © 2007-2017 Zespół AS
idea, gfx & code by warlock
all rights reserved     168 / 236936 / 48 / 2