Zespół AS - wesela, zabawy, imprezy okolicznościowe
... strona w przebudowie ...
mam pytanko gdzie można kupić pierwszą kasetę zespołu As Wyjdu na wulicu a dokładnie chodzi o tą jedną piosenke ?? może ktoś ją posiada ?? z góry dziękuje za odpo. :) pozdrawiam
wpis od: krzysiek
odpowiedź:
Niestety nie ma już jej w sprzedaży. Być może kiedyś będzie wznowienie :)
To z VHS możete perehraty na dysk komputera i zamyniaty na format avi:)Jak majete jakijiś materiały VHS z czasów biełaruskich festynów to konwertujte na pliki avi i wkidajte na storunku:)To budut niezły rarytasy dla fanów Asa:)
wpis od: Fan Asa
Wkinete teledysk "Szkoda łez" na stronku? A budut teledyski do "naszych" piseń abo jakijiś video z festynów BTSK abo аглядаў Беларуская Песня ў Беластоку ?Mene cikawiat jakijiś archiwalny nagrania z lat 1997- 2002:) Pozdrawlaju hrupu "As"!
wpis od: Jurek B.
odpowiedź:
Tak ale de wuon je !? Musi Jarek maje na VHS - treba douho szukati - ale koli ?!
byłam na weselu z wami :) było suuper :P oby tak dalej :) pozdrowienia
wpis od: :)
Serio teledysk "Na Miami" nagrywaliście w Stanach?
wpis od: javar81
odpowiedź:
Sztanach - ale studyjnych Polsatu :)
Mam pytanie, czy nagraliście jeszcze jakieś teledyski oprócz "Na zamku" i "Na miami" jeśli tak to bardzo bym prosił o wstawienie ich na Waszą strone. Serdecznie pozdrawiam kalaktyw "AS" :D
wpis od: Fan ASa
odpowiedź:
Tak ! w Polsacie chodził jeszcze "Szkoda łez" gdzie Sławek jeździł windą. Stąd kawałek ten często nazywamy "Piosenką windziarza". Nagrany był też klip do piosenki "Piotrek" z albumu "Na Miami" w jednym z warszawskich liceów ale przepadł gdzieś w firmie - podobno przez Klata z Classica !!!
Witam i serdecznie pozdrawiam zespół AS. Chciałbym się dowiedzieć kiedy wyjdzie Wasza nowa płyta. Jeszcze raz pozdrawiam i życze dalszych sukcesów oraz nowych tak samo świetnych jak te starsze piosenek :D :D Młody fan z Sokółki:)
wpis od: Darek1991
odpowiedź:
Cały czas pracujemy - jak dobrze pójdzie to w maju. Pozdrawiamy :)
Bułoby fajno kob Wiete zamiestyli pieśnie z perszeji kasety bo ja maju Waszu kasetu ale w bardzo złuj jakości nahrana bodajże czerez firmu fonograficznu J.M.W.
wpis od: Jurek B.
Witam mam prosbe,czy moglibyscie umiescic mp3(bardzo bym prosił zeby to nie były dema:)) z pierwszej Waszej kasety ,,Wyjdu na hulicy" bo nigdzie nie moge dostac tej kasetki juz.Byłbym bardzo wdzieczny,pozdrawiam.
wpis od: dejot
odpowiedź:
NARAZIE ODTWARZAMY ARCHIWUM ! Właśnie dziś tj. 25.03.2008 r. dzięki red. Włodzimierzowi Prochowiczowi z Radia B-stok dotarliśmy do piosenek z naszej pierwszej kasety zapisanych cyfrowo. Z TEGO OKRESU MIELIŚMY TYLKO ANALOGOWĄ KASETĘ MATKĘ TDK. Piosenki będą na stronie może i w całości. Wszystko zależy od tego czy serwer to pomieści. W ODWODZIE JESZCZE PRZECIEŻ SPORO MATERIAŁÓW VIDEO - ZOBACZYMY !!!
Super:)Je nowości hrupy As:)Fajny pieśnie:)
wpis od: JurekB.
copyright © 2007-2017 Zespół AS
idea, gfx & code by warlock
all rights reserved     168 / 236936 / 48 / 2