Zespół AS - wesela, zabawy, imprezy okolicznościowe
... strona w przebudowie ...
Kiedy nowa płyta???:) Moja mama nie może się doczekać fajna stronka :))
wpis od: Kuprianowicz
odpowiedź:
Po welikodni - jak wyrobimś , najpuźniej u maju !!!
Kożny raz /Kali ihraje u kłubie As To cudou*na hulaju Bo biełaruskuju pieśniu/ Nalepsz paważaju As -hrupa spraudy kłas Pryjszou* na jaje czas usie wiasielli dy zabawy As najlepsz ihraje dy spiawaje Ludziam ich muzyka zdziajsniaje mary Bo kożny swojskija rytmy kachaje:):)
wpis od: Jurek B.
Dadajcie da staronki videaklipy z imprezau*.Byłoby fajna:)
wpis od: malinuvets
odpowiedź:
Napeuna buduć - czakajcie !!!
jość staronka i wieelmi pryhoża :) cudouna :)
wpis od: :)
Nareszcie macie stronkę! Jest super.Mam nadzieję, że dalej się będzie rozwijać oczywiście w dobrym kierunku.Zapraszam do Białegostoku na "Dni kultury białoruskiej" czy jakoś tak w każdym bądzrazie dajcie jakiś koncert w Białymstoku i namówcie inne białoruskie zespoły a szczególnie Prymaki, bo już ich dawno ( oprócz zapustów) w naszym mieście nie było.Pozdrawiam!
wpis od: aga
witajcie lenie w końcu jest stronka czekam na nowe piosenki pozdrowienia z klejnik
wpis od: Mirek
Dzisiaj wysyłałem do Was na e-miala wywiady w formacie mp3 z Wami zrobione przez Radio Białystok,które kiedyś nagrałem z radia w bardzo dobrej jakości:) ale nie wiem czy dostaliście.Jak coś się odezwijcie się.Mój email: valancin@o2.pl .To byłaby na pewno niezła gratka dla fanów posłuchać wywiadów z Wami:):)
wpis od: Jurek B.
odpowiedź:
Otrzymaliśmy i serdecznie dziękujemy !!! Na pewno z czasem umieścimy na stronie. Teraz zostało jeszcze trochę uzupełnień do działu mp3 i najstarsze teksty - właśnie ten temat kończymy. Mamy nawet pierwszy wywiad z nami w radiu B-stok oraz ostatni do magazynu Tina - TO JUŻ WKRÓTCE !
Witam zespół AS! Ciesze się że macie już swoja stronkę, dużo tu ciekawych rzeczy, super sprawa poczytać wywiady z lat 90-tych i pooglądać okładki :) Gracie świetną muzykę! Szkoda że narazie nagrywacie piosenki w języku białoruskim, ale mam nadzieję że jeszcze usłyszę Was po polsku :) Jesteście jednym z kilku zespołów który gra prawdziwe disco polo, bo teraz większość tworzy dance/techno... Pozdrowienia od fana z małopolski :)
wpis od: Damian7774
najlepszy białoruski zespoł :) SUPER!!!
wpis od: SoneCZko
Tak sama szczyra pazdraulaju kalektyu. Czakajem na nowuju płytu. Pieśnia: "Tichy wieczorak" jość wielmi prychożaja i jak raz mozna pasłuchac u letni ciopłyj wieczar a pry nahodzie wiesiło śpiawać. Pazdraulaju.
wpis od: adamk
copyright © 2007-2017 Zespół AS
idea, gfx & code by warlock
all rights reserved     168 / 236936 / 48 / 2