Zespół AS - wesela, zabawy, imprezy okolicznościowe
... strona w przebudowie ...
Witam, szukam wszędzie do posłuchania Waszej piosenki z dawnych lat " Hej Pany". Jeśli jest to możliwe bardzo proszę o wysłanie na maila: nataliapietruczuk@wp.pl będę ogromnie wdzięczna.
wpis od: Natalia
odpowiedź:
po Sylwestrze ;-)
Witamy, razem z narzeczoną szukamy kapeli na wesele, i oczywiście zespół AS nam się najbardziej spodobał. Mamy jednak małe pytanie, czy jest możliwość aby na weselu było dużo nowego disco polo, takie jak tutaj: www.mydisco.pl

Czekamy na odpowiedź,
Karolina i Marcin
wpis od: Marcin
odpowiedź:
Jest to możliwe, zapraszamy do korespondencji na asmusic@wp.pl
Witamy ze słonecznej Jabłecznej. Dziękujemy serdecznie za suuuper zabawę na weselu Kasi i Artura dn. 23/24.08.2014 r. Było bardzo miło a wszyscy tańczyli do białego rana. Polecamy was innym parom zamierzającym bawić się wspaniale na swoim weselu. Jesteście najlepsi. Pozdrawiamy Ewa Tomasz oraz rodzice Kasi.
wpis od: Ewa z Jabecznej
Muszę przyznać,że jesteście najlepszym zespołem białoruskim.Świetnie zagraliście na weselu u Wieśka i Kasi w Siemiatyczach.Ludzie ciągle tańczyli i bawili się przy Waszych piosenkach.A najlepiej było jak wyszliście z akordeonami i cała sala śpiewała z Wami ludowe piosenki.Coś wspaniałego! W tym momencie żałuję,że nie nagrałem Was na video.Genialne to jest Wasze granie i śpiewanie.Potraficie zabawić ludzi.Zespół gorąco polecam dla wszystkich, którzy biorą ślub i szukają świetnego zespołu na wesele.Zespół nie pije a ciągle gra a gra aż do 4.30 czyli do rana.Super się bawiłem.Dzięki za świetną imprezę.
wpis od: jb~
odpowiedź:
I tak ma być, dzięki ;)
Mam taką małą prośbę jak możecie to wstawcie gdzie macie koncerty w najbliższym czasie :) Pozdrowienia dla całego zespołu :)
wpis od: Julka
odpowiedź:
26 lipca "Peretocze" Białowieża, 27 lipca Kuźnica "Festyn rodzinny" oraz wieczorem Kleszczele - zabawa plenerowa, 2 sierpnia "Prymackaja biasieda" Michałowo, 30 sierpnia Orla "Orlańskie spotkania" - pozdro ;)
Wstawcie piosenke Tamara Tamara ;) jest super !
wpis od: Ewa
..ty laci maja dusza... :) super piosenki :) uwielbiam :)
wpis od: Karola
Panowie bardzo fajna muzyka, ale wolałbym zobaczyć was w disco polo czy przewidujecie powrót na scenę disco???? Pozdrawiam
wpis od: karol
Super muzyka. Zabawa z Wami-świetna :)
wpis od: karro
Zawsze fascynowała mnie muzyka disco polo ale żaden zespół nie dorównał zespołowi As, przez tyle lat myślałam że zespół nie istnieje dopiero w internecie odkryłam że zespół istnieje nadal a piosenki są tak samo piękne, brzmią pięknie a w języku białoruskim nie ma piękniejszej niż "ty laci maja dusza" piękniejszego wykonania nie ma. Życzę zespołowi wszystkiego co najlepsze i kolejnych wielu lat pracy scenicznej, a wokalista wciąż piękny i młody.pozdrowienia
wpis od: Natalia
copyright © 2007-2017 Zespół AS
idea, gfx & code by warlock
all rights reserved     168 / 236936 / 48 / 2