Zespół AS - wesela, zabawy, imprezy okolicznościowe
... strona w przebudowie ...
mam takie pytanie... kiedy będą jakieś nowe piosenki na tej stronie do posłuchania i ściągnięcia? proszę o odpowiedź... pozdrawiam. :)
wpis od: Karolina.
odpowiedź:
Będą fragmenty do posłuchania już wkrótce :):):)
a tak jakoś konkretniej ? jakaś data ? :)
wpis od: Roman
witajcie Panowie....trafiłem na Waszą stronkę więc postanowiłen napisac,,,,,otóż chciałem /Wam podziękowac za to co robicie dla naszej podlaskiej piosenki...język w jakim śpiewacie jest u nas używany na codzień tym bardziej Wasze piosenki są dla mnie bliskie...zresztą mam wasze wszystkie płyty polskie i białoruskie bo się na Waszych piosenkach wychowałem....mam już 30 a takie piosenki i takie granie jak wasze bardzo mnie kręci i cieszy,,,,,nie wyobrażam sobie życia bez ,,,naszych piosenek,,,, w których melodia i słowa są jedyne na świecie,,,słowa proste a potrafiące opowiedziec piekną historię.... i dzięki takim ludziom jak Wy ASY te piękne melodie i teksty mam nadzieję że nie zaginą....w moim śpiewniku mam wszystkie teksty Waszych piosenek z Waszej strony i uwierzcie że każde spotkanie ze znajomymi bez tych piosenek się nie obejdzie,,,,,ostatnio naszym numeren jeden jest TAMARA i NA SWITANKU SYNA.....piękne melodie,,,, nie nmogę sie juz doczekac waszej najnowszej płytki bo czuję że będzie to nie zła bomba..... pozdrawiam Was serdecznie trzymajcie tak dalej i następne 20 lat uszczęsliwiajcie ludzi swoją muzyką.....Wasz wierny fan Sławek z okolic SIemiatycz.....
wpis od: groszek
odpowiedź:
DZIĘKUJEMY :):):)
Witam. trzy pytanka :) czy bedziecie w tym roku w Michałowie na Prymackiej Biesiedzie?,pytanko numer dwa, jaki jest tytuł piosenki która leci w tle ze słowami hop hop biasieda starych bab nie treba mołodych dawajcie i z jakiej to płytki no i trzecie pytanko, jako można się "zaopatrzyć" w piosenkę "Ty laci maja dusza" i czy jest ona na jakiejś płycie? Z góry dziękuje i pozdrawiam :) Jesteście THE BEST !!!! :D
wpis od: Piotrek
odpowiedź:
Na Prymackiej Biasiedzie 04.08.2012 w Michałowie oczywiście będziemy. Piosenki w tle to kawałki z najnowszej płyty przygotowywanej latem do wydania na 20 - lecie zespołu. Pozdrawiamy :-):-):-)
Kochany zespole As Bardzo dziękuję za muzykę którą gracie Polską i Białoruską mieszkam koło Siemiatycz na Podlasiu i w mojej wsi używa się takiej mowy Pozdrawiam Serdecznie ;):):):):).
wpis od: Marzanda
odpowiedź:
Dziękujemy :-):-):-)
czy bedziecie w tym roku w Kodniu
wpis od: tomek
odpowiedź:
Niestety w tym roku nie będziemy - ale kto wie ? , czekamy na zaproszenie - pozdro :-)
Jaki jest tytuł piosenki która jest w tle?
wpis od: Damian
odpowiedź:
Ty laci maja dusza :-)
Dziękuje za występ 27 maja w Daszach. Graliście super. Mam nadzieje, że jeszcze kiedyś jeszcze wpadniecie coś zagrać :)
wpis od: Paulina
Kiedy będzie nowa płytka??? Już się nie możemy doczekać:-)
wpis od: Paweł
Pozdro dla grupy AS. Mam pytanko kiedy wrócicie do muzyki Disco Polo? Czy kiedekolwiek nagracie jeszcze teledysk? I kto wyda Wasz nową płytą? Pozdro.
wpis od: Przemek
copyright © 2007-2017 Zespół AS
idea, gfx & code by warlock
all rights reserved     168 / 236936 / 48 / 2